Aktualności

 

W maju 2020r. zakończył się remont I piętra budynku bursy polegający na: wymianie drzwi do pokoi mieszkalnych wraz z futrynami, wymianie wykładziny podłogowej w 13 pokojach mieszkalnych, położenie tynku mozaikowego na korytarzu I piętra i malowaniu ścian korytarza. Koszt remontu wyniósł 51 920,45zł brutto.

 

W czerwcu 2020r. zakończyła  się realizacja zadania  p.n. " Remont schodów wejściowych zewnętrznych do budynku Zespołu Placówek Młodzieżowych w Augustowie Al. Kard. Wyszyńskiego 3A wraz z zadaszeniem". Zakres obejmował dwa etapy:  remontowy, obejmujący roboty rozbiórkowe, roboty ziemne i roboty budowlane oraz inwestycyjny, obejmujący roboty budowlane konstrukcji dachowej, położenie okładzin kamiennych, wykonanie balustrad schodowych oraz wykonanie ławek do siedzenia. Przy założeniu architektonicznym zrealizowanego projektu dodatkowo powstała konieczność wykonania podjazdu dla niepełnosprawnych i usytuowania go w innej części budynku. Inwestycja na łączną kwotę 71 495,15 zł brutto.

 

We wrześniu 2020 roku minęło 20 lat od utworzenia Bursy Międzyszkolnej w Augustowie, najwspanialszej bursy pod słońcem. Od roku 2000 istnieje możliwość zakwaterowania tu uczniów wszystkich szkół średnich w Augustowie. Od września 2006 roku bursa weszła wraz z nowo powstałym Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w skład umiejscowionego w jej murach Zespołu Placówek Młodzieżowych. Natomiast w roku 2016 do Zespołu Placówek Młodzieżowych przyłączonyzostał Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. 

 

Metryka strony

Udostępniający: Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie

Wytwarzający/odpowiadający: ZPM

Data wytworzenia: 2018-02-13

Wprowadzający: Jarosław Kwiecień

Modyfikujący: Jarosław Kwiecień

Data modyfikacji: 2021-03-15

Opublikował: Jarosław Kwiecień

Data publikacji: 2018-02-13

Rejestr zmian